Skip to content
Strona główna » Szczuplejszy wygląd na fotografiach? Oto kilka trików

Szczuplejszy wygląd na fotografiach? Oto kilka trików

  Poznaj triki, dzięki którym będziesz wyglądać szczuplej na zdjęciach Gotowa? Szczuplejszy wygląd na fotografiach

  Szczuplejszy wygląd na fotografiach? Zadbaj o ułożenie nóg

  Jeżeli chcesz, by Twoje nogi wyglądały znacznie szczuplej, pamiętaj o tym, by nie trzymać ich w postawie na baczność. W ten sposób zleją się w jedną całość. Najlepiej stanąć w lekkim rozkroku. Warto również, by były rozstawione szerzej niż szerokość bioder. Dzięki temu zyskasz prawdziwą lekkość i atrakcyjniejszy wygląd na zdjęciach. Jeżeli dodatkowo wysuniesz jedną nogę do przodu, będą wydawać się optycznie dłuższe. Szczuplejszy wygląd na fotografiach 😉

  Szczuplejszy wygląd na fotografiach? Obróć ciało o 30 stopni

  Nie pozuj do zdjęcia na wprost, ale delikatnie ją obróć. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja sylwetka będzie wyglądać znacznie szczuplej. Dodatkowo będziesz prezentować się bardziej naturalnie. Pozycja tego typu sprawia, że można wyglądać korzystniej niż zazwyczaj.

  Szczuplejszy wygląd na fotografiach? Pozycja w literę „S”

  Mnóstwo gwiazd Internetu korzysta z tego sposobu na to, by wyglądać szczuplej na zdjęciach. Wystarczy, że przyjmiesz pozycję w literę „S”, a Twoja sylwetka będzie optycznie wyglądać na szczuplejszą. Przejdźmy do praktyki. Jak zatem powinnaś stanąć? Otóż, jedna noga powinna zostać wysunięta do przodu. Zegnij ją lekko w kolanie. Przenieś ciężar na drugą nogę i delikatnie wypchnij biodro w bok. W takiej pozycji świetnie będziesz prezentować się np. w sukienkach czy też dopasowanych strojach.

  Ażurowa sylwetka – wykorzystaj ten trik

  Interesującym trikiem jest tzw. ażurowa sylwetka. W taki sposób ułóż ręce i nogi, by powstało jak najwięcej prześwitów. Zyskasz w ten sposób wrażenie lekkości, a jednocześnie Twoje ciało zostanie optycznie wysmuklone. Staraj się przyjąć bardziej urozmaiconą pozę, np. ugnij kolano, podeprzyj ręką swoją brodę albo w jakiś inny sposób ułóż swoje ręce i nogi.

  Zadbaj o szerszy kadr

  Pamiętaj, by nie wypełniać całego kadru, ale by wokół również znajdowała się przestrzeń. W ten sposób będziesz optycznie wyglądać szczuplej i znacznie lepiej.

  Postaw na naturalne zachowanie

  Jeżeli nie wiesz, jak się zachować, zachowuj się naturalnie. Masz ochotę poprawić włosy, zrób to. Chcesz podrapać się po czole, zrób to. Zachowuj się w sposób naturalny, dzięki czemu łatwiej będzie Cię sfotografować. Spontaniczny ruch wygląda znacznie lepiej.

  Przeczytaj także:

  Przygotowanie do sesji rodzinnej

  Cześć, jestem Anna – Maria

  Fotografia to moja pasja, oraz mój sposób na życie. Realizuję w niej swoje zdolności artystyczne i potrzebę kontaktu z Wami.

  Moja pasja stała się elementem mojego życia, którą  realizuję każdego dnia – zatrzymuję dla Was uciekające chwile. A mam głowę pełną pomysłów.

  Realizuję swoje wizje podczas zdjęć. Daję całą siebie, żeby wszystkie zdjęcia cieszyły Was przez długie lata i pozwalały wracać do ulotnych wspomnień ❤️

  error: Content is protected !!