Skip to content

Fotograf Anna-Maria Bentley​

Sesja TFP

Sesja TFP – za darmo, Fotograf Częstochowa

Chcesz, by Twoje dziecko miało możliwość skorzystania z darmowej sesji TFP.
Fotograf Częstochowa zaprasza do współpracy.

Czym jest sesja TFP?

Na wstępie warto rozwinąć skrót TFP – oznaczający „time for photos”. Fotograf w zamian za to, że model lub modelka poświęca mu swój czas jest gotowy za darmo wykonać zdjęcia. Taka relacja polega tu na wymianie korzyści. Osoba, której robione są zdjęcia nie płaci za ich wykonanie, a fotograf w zamian za to może wykorzystać zdjęcia w swoim portfolio lub w celach marketingowych.

Zapraszamy do współpracy chętnych rodziców

Pamiętaj, że efekt końcowy zależy nie tylko od fotografa, ale także od Twojego przygotowania. Zadbaj więc o niecodzienną fryzurę, zrób makijaż imprezowy lub wieczorowy i ubierz interesujące ubrania. Niech ta sesja będzie wyjątkową okazją do przeżycia czegoś niesamowitego. Zaproś swojego partnera lub partnerkę albo inną bliską osobę i razem cieszcie się wspaniałymi efektami fotografowania. Wspólny portret może być wspaniałą pamiątką.

Jestem fotografem z miejscowości Częstochowa  chętnie zrealizuję Twój pomysł na zdjęcia albo – jeżeli będziesz chciał / a – sprawię, że fotografowanie Cię będzie bardzo spontanicznym doświadczeniem podczas krótkiego spaceru.

Masz ochotę na portret? Zapraszam serdecznie – Fotograf Częstochowa

Portret Dziecięcy - Sesja rodzinna Fot. Anna - Maria Bentley MagicalPlacesAB

Zasady współpracy – Fotograf Częstochowa

W ramach współpracy z fotografem na sesji TFP nie można zapomnieć o kilku zasadach, którymi będziemy się kierować. Przede wszystkim na początku podpisujemy umowę. Jako fotograf zobowiązuję się dostarczyć Ci co najmniej 5 darmowych zdjęć w wersji elektronicznej. W zamian za to, Ty zezwalasz na wykorzystanie wizerunku Twojego dziecka w portfolio, a także do celów marketingowych. Oczywiście, zawsze masz prawo wycofać taką zgodę, co wiąże się z obowiązkiem zapłaty za przeprowadzoną sesję.

Jeśli jesteś zainteresowany wzór umowy możesz otrzymać na e-mail. Dzięki temu bez wychodzenia z domu będziesz mógł określić, czy chcesz skorzystać z takiej formy współpracy. Sesja TFP to świetny sposób na to, by pozwolić dziecku na wcielenie się w modela.

Formularz kontaktowy

error: Content is protected !!