Skip to content

Fotograf Anna-Maria Bentley​

Sesja TFP

Sesja TFP – za darmo, Fotograf Częstochowa

Chcesz, by Twoje dziecko miało możliwość skorzystania z darmowej sesji TFP.
Fotograf Częstochowa zaprasza do współpracy.

Czym jest sesja TFP?

Na wstępie warto rozwinąć skrót TFP – oznaczający „time for photos”. Fotograf w zamian za to, że model lub modelka poświęca mu swój czas jest gotowy za darmo wykonać zdjęcia. Taka relacja polega tu na wymianie korzyści. Osoba, której robione są zdjęcia nie płaci za ich wykonanie, a fotograf w zamian za to może wykorzystać zdjęcia w swoim portfolio lub w celach marketingowych.

Zapraszamy do współpracy chętnych rodziców

Jeżeli Twoje dziecko nie skończyło jeszcze 18 lat, chętnie zrobimy mu zdjęcia, możemy umówić się na sesję TFP za darmo. Swoje zgłoszenie skieruj na mojego e-maila. W tytule obowiązkowo dopisz hasło „sesja bezpłatna”. W swojej wiadomości podaj takie informacje jak: swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, podaj także, wiek, płeć i imię dziecka. Dołącz 2 fotografie swojej pociechy. Jeśli masz pomysł na to, jak może wyglądać Wasza sesja zdjęciowa, koniecznie opisz swoją wizję. Będzie to przydatne podczas wykonywania zdjęć. Osoby niepełnoletnie powinny pojawić się na sesji obowiązkowo w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego.

Portret Dziecięcy - Sesja rodzinna Fot. Anna - Maria Bentley MagicalPlacesAB

Zasady współpracy – Fotograf Częstochowa

W ramach współpracy z fotografem na sesji TFP nie można zapomnieć o kilku zasadach, którymi będziemy się kierować. Przede wszystkim na początku podpisujemy umowę. Jako fotograf zobowiązuję się dostarczyć Ci co najmniej 5 darmowych zdjęć w wersji elektronicznej. W zamian za to, Ty zezwalasz na wykorzystanie wizerunku Twojego dziecka w portfolio, a także do celów marketingowych. Oczywiście, zawsze masz prawo wycofać taką zgodę, co wiąże się z obowiązkiem zapłaty za przeprowadzoną sesję.

Jeśli jesteś zainteresowany wzór umowy możesz otrzymać na e-mail. Dzięki temu bez wychodzenia z domu będziesz mógł określić, czy chcesz skorzystać z takiej formy współpracy. Sesja TFP to świetny sposób na to, by pozwolić dziecku na wcielenie się w modela.

Formularz kontaktowy

error: Content is protected !!