Skip to content

Fotograf Anna-Maria Bentley​

Naturalna sesja ciążowa

Naturalna sesja ciążowa – pamiątka na całe życie!

Dziewięć wspaniałych miesięcy, gdy mama nosi pod sercem dziecko jest czasem kiedy warto zdecydować się na wykonanie fotografii, które będą przypominać o tym wspaniałym okresie w życiu kobiety. Takie zdjęcia to nie tylko niezwykła pamiątka dla rodziny, ale także możliwość pokazania dziecku jak jego mama wyglądała, gdy nie było go jeszcze na świecie.

Ubierz się wygodnie i z pomysłem

Jako fotograf wiem doskonale, że kobieta powinna czuć się swobodnie w ubraniach, w których występuje na zdjęciach. Dlatego nie oferuję wypożyczania ubrań, sugeruję raczej, by sięgnąć po swoje wygodne ubrania, w których czujesz się piękna i atrakcyjna. Zadbaj także o to, by ubranie, które zamierzasz założyć było zgodne z otoczeniem, gdzie planujesz, by odbyła się Twoja sesja ciążowa. Nie zakładaj sukni balowej nad rzekę czy do lasu. Postaw na luźne sukienki, a także fajne dodatki, np. kapelusz. Jeżeli nie masz do końca pomysłu na strój, odezwij się – wspólnie ustalimy plan działania, byś wyglądała pięknie i radośnie.

Makijaż na sesję możesz zrobić samodzielnie, a także udać się do profesjonalnej makijażystki. Nie musisz również decydować się na makijaż i możesz pojawić się bez niego na sesji.

Pomyśl, gdzie chciałabyś, by odbyła się Twoja sesja

Chcesz, by sesja ciążowa odbyła się w domu, ogrodzie a może marzysz o pięknej sesji brzuszkowej w plenerze? Znasz piękny park, a może inne miejsce, gdzie chciałabyś mieć zrobione zdjęcia? Znakomicie, ale jeżeli nie masz pomysłu, chętnie podpowiem Ci, która przestrzeń idealnie sprawdzi się do przeprowadzenia takiej sesji. Miejsce powinno być dostosowane także do pory roku.

Sesja rodzinna, sesja ciazowa Fot. Anna - Maria Bentley MagicalPlacesAB

Sesja brzuszkowa – czy zapraszać partnera?

Ciąża to wspaniały czas nie tylko dla przyszłych mam, ale również dla przyszłych tatusiów. Jeżeli masz ochotę, możesz zaprosić również partnera na taką sesję. Wtedy zdjęcia będą mieć bardziej rodzinny charakter.

Idealny czas na sesję a rezerwacja terminu

Przyszła mamo, szukasz fotografa w Częstochowie lun na Śląsku do sesji brzuszkowej i nie wiesz, który termin będzie idealny na tę okoliczność? Przede wszystkim poinformuj o chęci wzięcia udziału w takim wydarzeniu z 2-3-miesięcznym wyprzedzeniem. Wspólnie sesję zaplanujemy na 7-8 miesiąc ciąży. Wtedy brzuszek jest już widoczny i ładnie zaokrąglony. Zwykle na termin związany z sesją ciążową w sezonie letnim czeka się około dwóch miesięcy. Natomiast czas oczekiwania na zdjęcia w sezonie zimowym to około miesiąc.

Ile czasu trwa sesja?

Czas sesji jest dostosowany do indywidualnych preferencji klientki. Co więcej, zdjęcia wykonywane są z przerwami, których może potrzebować przyszła mama. Droga mamo, tempo wykonywania fotografii będzie zgodne z Twoimi potrzebami. Podczas sesji – jeżeli będziesz mieć na to ochotę, chwilkę porozmawiamy, np. o wrażeniach podczas fotografowania Twojej osoby. Zasadniczo „szczęśliwi czasu nie liczą”, dlatego z pewnością podczas sesji nie będzie ponaglania czy ciągłego spoglądania na zegarek – to będzie czas w całości poświęcony Tobie i maluszkowi. Zarezerwuj sobie około 1-1,5 h na sesję ciążową. Jeżeli zależy Ci na fotografii rodzinnej także z partnerem, taka sesja trwa nieco dłużej, bo od 1,5-3 h.

Odezwij się, wspólnie nakreślimy plan sesji ciążowej.

Częstochowa, Śląsk Fotograf, zaprasza

Pakiety

MINI PAKIET

5 zdjęć fotograficznych
350
 • 5 zdjęć w formie cyfrowej plus 5 zdjęć wydrukowanych w formacie 15 – 23 tych samych zdjęć co w formie cyfrowej wysłane do klienta domu.
 • Czas oczekiwania do 4 tygodni od wyboru zdjęć przez klienta
 • Zdjęcia wyedytowane są autorska obróbka, nie ma możliwości dostania lub zakupu zdjęć niewyedytowanych.
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć koszt 1 sztuki - 40 złotych

MEDIUM PAKIET

10 zdjęć fotograficznych
500
 • 10 zdjęć w formie cyfrowej plus 5 zdjęć wydrukowanych w formacie 15 – 23 tych samych zdjęć co w formie cyfrowej wysłane do klienta domu.
 • Czas oczekiwania do 4 tygodni od wyboru zdjęć przez klienta
 • Zdjęcia wyedytowane są autorska obróbka, nie ma możliwości dostania lub zakupu zdjęć niewyedytowanych.
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć koszt 1 sztuki - 40 złotych

PREMIUM PAKIET

20 zdjęć fotograficznych
800
 • 20 zdjęć w formie cyfrowej plus 5 zdjęć wydrukowanych w formacie 15 – 23 tych samych zdjęć co w formie cyfrowej wysłane do klienta domu.
 • Czas oczekiwania do 4 tygodni od wyboru zdjęć przez klienta
 • Zdjęcia wyedytowane są autorska obróbka, nie ma możliwości dostania lub zakupu zdjęć niewyedytowanych.
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć koszt 1 sztuki - 40 złotych
BESTseller

Formularz kontaktowy

error: Content is protected !!