Skip to content

Fotograf Anna-Maria Bentley​

Kobieca sesja zdjęciowa

Kobieca sesja glamour, spraw sobie prezent!

Poczuj się pięknie i kobieco biorąc udział w kobiecej sesji zdjęciowej. Zobacz, jakie możliwości na Ciebie czekają.

Zanim zdecydujesz się na sesję… Jak się przygotować?

Wiele zahamowań, wiele wątpliwości… stoi na drodze do tego, by zdecydować się na udział w kobiecej sesji zdjęciowej. Być może od dawna o tym marzysz, jednak wciąż nie czujesz się gotowa na ten krok. Pomogę! Skontaktuj się ze mną i razem napiszmy Twoją nową historię ujętą w fotografie. Możesz skorzystać z całkiem darmowej konsultacji, podczas której opowiem Ci więcej na temat sesji zdjęciowej kobiecej i odpowiem na Twoje wszystkie pytania dotyczące fotografii kobiecej.

Sesje zdjęciowe kobiece stają się coraz bardziej popularne, jednak dla niektórych wciąż stanowią temat tabu. Niepotrzebnie. Sesja zdjęciowa kobieca to sposób na to, by poczuć się bardziej atrakcyjnie i dostrzec w sobie pewną siebie, piękną osobę, którą przecież jesteś. Jeżeli serce Ci podpowiada, że będzie to dla Ciebie coś dobrego, co otworzy Cię na nowe rzeczy, nie czekaj, tylko działaj. Sesja zdjęciowa kobieca to wyjątkowe chwile, kiedy można oderwać się od szarej rzeczywistości i poczuć się mega atrakcyjnie.

Po umówieniu terminu sesji, przygotuj się do niej odpowiednio. Jak to zrobić?

Przede wszystkim zastanów się, na jakim typie fotografii Ci zależy. Czy to ma być sesja wizerunkowa, plenerowa czy może akt? Porządnie się wyśpij. Zadbaj o swoją cerę i swoje włosy. Zatroszcz się o makijaż. Jeżeli zadbasz o te elementy, na zdjęciach będziesz prezentować się jeszcze piękniej, a dodatkowo fotograf będzie miał mniej pracy związanej z retuszem zdjęć. Warto skorzystać tu ze wsparcia profesjonalnej makijażystki, ponieważ na zdjęciach makijaż wygląda nieco inaczej niż w rzeczywistości. Wizażystka musi więc dobrać odpowiedni make-up dla Ciebie. Taki makijaż musi być nieco mocniejszy niż na co dzień, ponieważ aparat zjada nieco barwy. Podkreśl więc oczy i usta. Zadbaj również o zakrycie niedoskonałości. Dobrze, by makijaż był trwały, ponieważ sesja może trwać nawet kilka godzin. Nie korzystaj również nadmiernie z solarium. Na dzień przed sesją zrób peeling całego ciała. Skóra wówczas nabierze blasku i jednolitego odcienia. Zadbaj o paznokcie oraz depilację ciała.

Weź ze sobą również odpowiednie ubrania, np. zwiewne sukienki czy bardziej elegancką marynarkę albo kapelusz. Wszystko to, w czym będziesz czuć się dobrze.

Rodzaje sesji kobiecych

Zwróćmy teraz uwagę na poszczególne typy sesji kobiecych. Na uwagę zasługuje kobieca sesja plenerowa o różnym charakterze. Może to być sesja portretowa, sesja modowa czy też sesja sensualna albo sesja z elementami aktu.

Przestrzeń powinna być dopasowana do Twoich potrzeb i tego, co chcesz uzyskać przez fotografię. Jeżeli nie znasz takiego miejsca, chętnie podpowiem.

Chcesz wydobyć swoje piękno? Możesz zdecydować się na sesję sensualną w eleganckim wnętrzu. Ładnie oświetlone, przestrzenne miejsce sprawdzi się idealnie na taką sesję. Może to być sesja w hotelu, pokoju hotelowym lub w Twoim domu.

Masz ochotę nieco wyzwolić swoje zmysły? Możesz zdecydować się na sesję z elementami erotyki. Nie jest to nic niemoralnego, ani złego. Chodzi o to, by podkreślić swoją kobiecość. Można wykorzystać do tego takie atrybuty jak np. koronkowa maska, podwiązka czy delikatna narzutka.

Możesz wybrać również sesję sensualną. Wspólnie odkryjemy tyle, ile będziesz chciała, pozostawiając resztę wyobraźni. Wskazane byś na taką sesję zabrała więcej bielizny, szlafroczków i innych dodatków. Kluczem do sukcesu jest oczywiście Twoje nastawianie. Nie martw się o nic. Zadbamy o to, byś mogła w komfortowy sposób przebrać się w wybrane ubrana.

Portret Kobiecy Fot. Anna - Maria Bentley MagicalPlacesAB

Wsłuchaj się w siebie i zrelaksuj – pomyśl o charakterze sesji

Zastanów się nad tym, jaki typ sesji Cię interesuje. Czy ma to być sesja, która będzie wyłącznie pamiątką dla Ciebie czy też dla bliskiej Ci osoby. To będzie miało znaczenie jeśli chodzi o rodzaje wykonanych zdjęć.

Pomyśl, jaki efekt chcesz uzyskać i omów go z fotografem. Jeżeli masz wątpliwości, co do tego, jak taka sesja ma wyglądać, chętnie coś Ci poradzę. Czuj się pięknie. Podejdź do sesji jak do czegoś przyjemnego. Nie stresuj się!  To Twój dzień!

Pakiety

MINI PAKIET

5 zdjęć fotograficznych
350
 • 5 zdjęć w formie cyfrowej plus 5 zdjęć wydrukowanych w formacie 15 – 23 tych samych zdjęć co w formie cyfrowej wysłane do klienta domu.
 • Czas oczekiwania do 4 tygodni od wyboru zdjęć przez klienta
 • Zdjęcia wyedytowane są autorska obróbka, nie ma możliwości dostania lub zakupu zdjęć niewyedytowanych.
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć koszt 1 sztuki - 40 złotych

MEDIUM PAKIET

10 zdjęć fotograficznych
500
 • 10 zdjęć w formie cyfrowej plus 5 zdjęć wydrukowanych w formacie 15 – 23 tych samych zdjęć co w formie cyfrowej wysłane do klienta domu.
 • Czas oczekiwania do 4 tygodni od wyboru zdjęć przez klienta
 • Zdjęcia wyedytowane są autorska obróbka, nie ma możliwości dostania lub zakupu zdjęć niewyedytowanych.
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć koszt 1 sztuki - 40 złotych

PREMIUM PAKIET

20 zdjęć fotograficznych
800
 • 20 zdjęć w formie cyfrowej plus 5 zdjęć wydrukowanych w formacie 15 – 23 tych samych zdjęć co w formie cyfrowej wysłane do klienta domu.
 • Czas oczekiwania do 4 tygodni od wyboru zdjęć przez klienta
 • Zdjęcia wyedytowane są autorska obróbka, nie ma możliwości dostania lub zakupu zdjęć niewyedytowanych.
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć koszt 1 sztuki - 40 złotych
BESTseller

Formularz kontaktowy

error: Content is protected !!