Skip to content
Strona główna » Kobieca mini sesja

Kobieca mini sesja

Fotograf Anna-Maria Bentley​

Kobieca mini sesja

Czas na kobiecą mini sesję!

Szukasz fotografa z Częstochowy? Taka okazja może się już nie zdarzyć. Masz teraz możliwość zamówienia kobiecych mini sesji zdjęciowych. Fotograf z Częstochowy Anna – Maria Bentley wykona dla ciebie elegancki portret kobiecy.

 

Weź udział w kobiecej mini sesji

Czy wiesz, że taka okazja nie zdarza się zbyt często? Masz możliwość wzięcia udziału w kobiecej sesji przeprowadzonej przez fotografa z Częstochowy Annę – Marię Bentley. Zastanawiasz się, kto może wziąć udział w takiej sesji? Okazuje się, że każda z nas. Bez względu na to, ile masz lat, skąd pochodzisz czy gdzie pracujesz, jesteś mile widziana. Fotograf z Częstochowy chętnie wykona również sesje ciążowe.

Fotograf z Częstochowy do dyspozycji w weekendy

Zgłoś się na kobiece mini sesje, a wspólnie ustalimy termin naszego spotkania. Oferta dostępna w edycji limitowanej .

Przystępujemy do sesji która trwa około 1 godziny. W tym czasie fotograf z Częstochowy Anna – Maria Bentley udziela ci niezbędnych wskazówek dotyczących pozowania. Nie musisz więc być przygotowana do tego, jak pozować do zdjęć. Fotograf z Częstochowy Anna – Maria Bentley zapewnia ci też selekcję oraz autorską obróbkę zdjęć. Otrzymujesz 5 wybranych przez ciebie ujęć. Masz możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł za jedno ujęcie. Gwarantuję fantastyczną atmosferę oraz moc pozytywnej energii!

Sesja sensualna, Portret Kobiecy

Co zrobić aby poczuć się świetnie? Weź udział w kobiecej mini sesji. Śpiesz się, bo to edycja limitowana!

Formularz kontaktowy

error: Content is protected !!