Skip to content
Strona główna » Jakie ubranie na sesję zdjęciową?

Jakie ubranie na sesję zdjęciową?

  Ważne, by na sesję założyć coś łagodnego, ale też i wygodnego, coś, w czym czujemy się naprawdę komfortowo. Warto oprócz tego zastosować się do kilku wskazówek.

  1. Wszelkie wzory – desenie, w tym kratki, paski czy kropki nie zawsze dobrze prezentują się na zdjęciu. Dlatego też ze względu na to, że gryzą się w kadrze, lepiej ich nie ubierać.
  2. Jeśli chodzi o kolory, lepiej na sesję wybrać coś bardziej żywszego. Dzięki temu będziecie się dobrze prezentowali. Kolory takie jak biele, czernie, szarości sprawią tylko, że tło, na którym występujecie będzie bardziej widoczne i będzie bardziej przykuwało oczy niż wy sami.
  3. Warto wiedzieć, że istnieje coś takiego jak koło barw. Te barwy, które znajdują się po swoich przeciwległych stronach najlepiej ze sobą współgrają.
  4. Należy przede wszystkim dobrać swój ubiór do miejsca, w którym odbędzie się sesja. Tak więc na plaże nie zabierzemy garnituru, a do lasu nie założymy ubrań w kolorach zieleni.
  5. Na koniec warto w swoim domu odpowiednio przed sesją przygotować to, w co będziemy ubrani. Stańmy do lustra i oceńmy się nawzajem z drugą osobą, czy na pewno dobrze wyglądamy.
  error: Content is protected !!