Skip to content

Fotograf Anna-Maria Bentley​

Fotografia sensualna

Fotograficzna sesja sensualna to jest to!

Jesteś piękna, taka jaka jesteś! Jako fotograf chcę pomóc Ci dojrzeć to piękno, które drzemie w Tobie. Fotografia sensualna to szansa na lepsze przyjrzenie się sobie, na spotkanie ze sobą jako kobietą silną, zmysłową, przed którą świat stoi otworem. Otwórz się na emocje i pokaż jaka jesteś.

Jak przygotować się do sesji sensualnej – Fotograf Częstochowa?

Mocne podkreślenie kobiecości, osobowości oraz zmysłów. To główny cel jaki stoi przed fotografem wykonującym tego typu sesje. Jak Ty, jako osoba, która będzie fotografowana, powinnaś przygotować się do takiej sesji? Przede wszystkim się zrelaksuj. Uśmiechnij się do swojego odbicia i postaraj się wyzbyć głosu wewnętrznego krytyka, który sugeruje Ci, że takie sesje mogą świadczyć o próżności. Nieprawda! Wręcz przeciwnie. Te sesje są niczym lekarstwo, które pomoże Ci dostrzec swoje własne piękno.

Następnie przygotuj odpowiedni strój. Sprawdzą się tu ubrania, w których czujesz się dobrze, a przy tym wyjątkowo i seksownie. Nie ograniczaj się do jednej rzeczy. Możesz zabrać ze sobą nawet całą walizkę. Wspólnie stworzymy z Twoich propozycji niesamowitą stylizację.

Zabierz ze sobą zwiewną sukienkę, narzutkę, szlafrok, miękki sweter, a także różne warianty kolorystyczne bielizny. Wybieraj ubrania delikatnie odsłaniające ramiona, a także prześwitujące tkaniny. Nie zapomnij również o biżuterii, która podkreśli charakter sesji. Zabierz też ze sobą wszystko, co może kojarzyć Ci się z kobiecością. Mogą to być pończochy, szpilki, podwiązki, ale też kapelusze.

Sesja sensualna niejedno ma imię

Fotografię sensualną można praktykować niezależnie od pory roku, jak i przestrzeni. Wybierasz klimatyczny apartament? A może wolisz sesję plenerową? To od Ciebie zależy, gdzie wykonamy Ci zdjęcia. Sesja sensualna może być wykonana w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Tam, gdzie czujesz się dobrze, bezpiecznie i kobieco.

Podczas sesji można postawić na nagość zakrytą czy akty, które wbrew niektórym opiniom nie są niczym wulgarnym. Ważne jednak, by wykonał je doświadczony fotograf, taki jak Fotograf Częstochowa. Oczywiście, sesja sensualna może być manifestacją Twojej delikatności i niewinności. Na sesji sensualnej skupimy się na Twoich indywidualnych potrzebach.

Portret Kobiecy Szczuplejszy wygląd na fotografiach

Zrób sobie samej prezent

Portret Kobiecy - Sesja sensualna Fot. Anna - Maria Bentley MagicalPlacesAB

Sesja sensualna to bardzo często sposób na to, by kobieta otworzyła się na własne potrzeby. Nierzadko można usłyszeć, że sesje kobiece to szansa na to, by wyleczyć się z kompleksów i dostrzec własne piękno. Już sama atmosfera sesji to okazja na uwolnienie dotychczas skrywanych emocji. To możliwość odkrycia swojej kobiecości na nowo.

Kobieta w trakcie takiej sesji może niejako uwodzić aparat oraz prezentować piękno skrywane w sobie. Kolejnym etapem, który wszyscy uwielbiają – zarówno fotograf, jak i kobieta, jest moment oddania zdjęć. Dostrzeżenie zachwytu w oczach, a czasem też łez wzruszenia czy zaskoczenia, to wspaniałe przeżycie dla fotografa.

Na zdjęciach z takiej sesji kobieta dostrzega najlepszą wersję siebie. Może w końcu zobaczyć tę piękną, zmysłową osobę, którą codziennie widzi w lustrze, a jednak tak często jej nie dostrzega.

Dostrzeż swoje piękno. Spotkajmy się i wspólnie ustalmy, na czym Ci zależy.

Fotograf Częstochowa, zaprasza.

Pakiety

MINI PAKIET

5 zdjęć fotograficznych
350
 • 5 zdjęć w formie cyfrowej plus 5 zdjęć wydrukowanych w formacie 15 – 23 tych samych zdjęć co w formie cyfrowej wysłane do klienta domu.
 • Czas oczekiwania do 4 tygodni od wyboru zdjęć przez klienta
 • Zdjęcia wyedytowane są autorska obróbka, nie ma możliwości dostania lub zakupu zdjęć niewyedytowanych.
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć koszt 1 sztuki - 40 złotych

MEDIUM PAKIET

10 zdjęć fotograficznych
500
 • 10 zdjęć w formie cyfrowej plus 5 zdjęć wydrukowanych w formacie 15 – 23 tych samych zdjęć co w formie cyfrowej wysłane do klienta domu.
 • Czas oczekiwania do 4 tygodni od wyboru zdjęć przez klienta
 • Zdjęcia wyedytowane są autorska obróbka, nie ma możliwości dostania lub zakupu zdjęć niewyedytowanych.
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć koszt 1 sztuki - 40 złotych

PREMIUM PAKIET

20 zdjęć fotograficznych
800
 • 20 zdjęć w formie cyfrowej plus 5 zdjęć wydrukowanych w formacie 15 – 23 tych samych zdjęć co w formie cyfrowej wysłane do klienta domu.
 • Czas oczekiwania do 4 tygodni od wyboru zdjęć przez klienta
 • Zdjęcia wyedytowane są autorska obróbka, nie ma możliwości dostania lub zakupu zdjęć niewyedytowanych.
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć koszt 1 sztuki - 40 złotych
BESTseller

Formularz kontaktowy

error: Content is protected !!